m

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Mléko do škol

Spojení projektů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol pod společný projekt s názvem ŠKOLNÍ PROJEKT schválila vláda 8.3.2017. Vládní nařízení č. 74/2017 Sb. je platné od 15.3.2017 a zavádí změny pro školní rok 2017/2018
Od září 2017 budeme školám dodávat vedle ovoce a zeleniny nově také mléko a mléčné výrobky.
Novinkou je, že na veškeré dotované produkty budou mít NOVĚ nárok všechny děti základních škol, tzn. 1 .-.9. ročníků včetně přípravných tříd.
ZDARMA bude nadále ovoce, zelenina, ovocné šťávy, ovocné pyré, NOVĚ ZDARMA také neochucené mléko a neochucené mléčné výrobky (např. jogurt, sýr, tvaroh). Výdej neochucených mléčných výrobků bude velmi zjednodušený, odpadá evidence o výdeji, výběr peněz a podobně, výdej těchto produktů bude stejně jednoduchý, jako výdej ovoce a zeleniny.
Ochucené mléčné výrobky si budou moci i nadále zájemci zakoupit, za sníženou cenu.
V tuto chvíli zatím neznáme četnost závozů a počet výrobků, které budeme vozit. SZIF zveřejní některé informace až na konci června. Četnosti dodávek a finanční nároky zvežejní SZIF až v srpnu a září t.r. Předpokládáme však, že zachováme počet závozů jako nyní (tzn. 1 x za 14dní) a děti dostanou 2ks ovoce, zeleniny či šťávy a 2ks neochucených mléčných výrobků. Doporučujeme vyzkoušet především neochucené mléčné výrobky a to z důvodů odbourání administrativní zátěže.

U NÁS NABÍZÍME:

1. Bílý jogurt z Valašska
- jogurt o tučnosti  3% má jemnou krémovou konzistenci. Vyroben z mléka převážně z Valašska, v roce 2010 vyhlášen nejlepším bílým jogurtem na trhu. Trvanlivost výrobku je 21 dní.

 

2. Ovocný jogurt z Valašska
-
polotučný jogurt jogurt o obsahu tuku 2,5%. Jedná se o podložený jogurt ( ovocná složka na dně kelímku ) vyrobený z mléka převážně z Valašska, ovocná složka pochází od českých dodavatelů. Trvanlivost výrobku je 21 dní.

3. Mléko polotučné 1.5%
-
vyrobené z mléka převážně z Valašska. Mléko je homogenizované a ošetřeno pasterací. Tento způsob zpracování zaručuje zachování cenných živin v přirozeném a neporušeném stavu, zároveň zaručuje výbornou chuť tohoto výrobku. Baleno v PET láhvi 250g. Trvanlivost výrobku je 5 dní.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete vyzkoušet změnu, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi za Vámi přijedeme a představíme Vám naši nabídku osobně. I vy, co jste již podepsali smlouvu s Vašim stávajícím dodavatelem, máte pořád možnost od září 2017 zahájit spolupráci s jinou firmou.

OVOCE MY DOBŘE ZNÁME, ZDRAVÍ DO ŠKOL DODÁVÁME