m

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Aktuální nabídka

 

AKTUALITY

Od následujícího školního roku 2017/2018 dochází ke spojení projektů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol pod společný projekt s názvem ŠKOLNÍ PROJEKT.

Od září 2017 budeme i my vozit nejen ovoce a zeleninu, ale nově také mléko a mléčné výrobky, především z mlékárny z Valašského Meziříčí.

Novinkou je, že na dotované produkty budou mít NOVĚ ZDARMA nárok všechny děti základních škol, tzn. 1.-.9. ročníků včetně přípravných tříd.

ZDARMA bude nadále ovoce, zelenina, ovocné šťávy, ovocné pyré, NOVĚ ZDARMA také neochucené mléko a neochucené mléčné výrobky (např. jogurt, sýr, tvaroh).

Ochucené mléčné výrobky budou méně podporovány vládou a budou se započítávat do souhrnné částky, která bude určena na jedno dítě. Je na každé škole jakého si zvolí dodavatele na ovoce či na mléko, ale doporučení vlády je mít dodavatele jednoho, aby se ušetřilo na dopravě a děti dostaly co nejvíce zdravých dotovaných produktů.

V tuto chvíli zatím neznáme četnost závozů a počet výrobků, které budeme vozit. SZIF zveřejní četnost závozů na konci srpna a částku, ze které budeme čerpat, se dozvíme v průběhu října, protože se musí vypočítat počet zapojených žáků do projektu v ovoci i mléku. Předpokládáme však, že zachováme počet závozů jako nyní (tzn. 1 x za 14dní) a děti dostanou 2ks ovoce, zeleniny či šťávy a 2ks neochucených mléčných výrobků. Doporučujeme vyzkoušet především neochucené mléčné výrobky. Administrativa zde bude fungovat tak ,jako doposud u projektu Ovoce a zelenina do škol, tzn. žádná evidence, žádné vybírání finančních částek, žádné skladování, apod. V případě, že nebudete spokojeni, můžete z projektu vystoupit i v průběhu školního roku (i část dětí, které např. které nebudou chtít konzumovat mléčné výrobky).

Doprovodné opatření se bude vztahovat NOVĚ i na školy, které budou od nás odebírat mléčné produkty.

 

Více informací najdete v novém nařízení vlády.

 

NABÍDKA 2017/2018

· Minimálně závoz 1x za 14 dní do velké přestávky (2ks ovoce či zeleniny, 2ks ml. výrobků)

· Dárky k zápisu, i dárky všem prvňáčkům

· Bohatý doprovodný originální program, nabídka z několika možností pro ovoce i mléko

· Pravidelné ochutnávky sezonních, sušených, i exotických produktů

· Soutěže s odměnami pro vítěze

· Originální tištěné barevné letáčky pro každou třídu ke každému závozu

· Přehled dodávek na celý školní rok dopředu

· Možnost vychystávání zboží po třídách, reagujeme na požadavky škol

· Krájené salátky v praktické uzavíratelné krabičce

 

 

 

NEJEN OVOCE MY DOBŘE ZNÁME, ZDRAVÍ DO ŠKOL DODÁVÁME!

 

 

 

 

 

 

Lenka Švajdová, vedoucí marketingu
Telefon: 571 777 715 E-mail: obchodni@nullovocentrum.cz

Ivana Vašíčková, jednatel společnosti
Telefon: 571 777 717 E-mail: vasickova@nullovocentrum.cz