m

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Ovocentrum - Valašské Meziříčí

Hlavní stránka Školní projekt OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL
Ovoce a zelenina do škol

N A B Í D K A 2016 - 2017

Ovoce do škol Ovocentrum Ovoce do škol Ovocentrum

Jsme významným dodavatelem v projektu Ovoce a zelenina do škol. V tomto školním roce vozíme zdravé svačinky pro více než 81000 žáků 1.stupně základních škol.

Zásobujeme školy po celé Moravě, dále Východní Čechy a od září 2016 budeme nově jezdit i na Vysočinu.

Jsme schopni přizpůsobit se požadavkům našich zákazníků. Ušijeme Vám program přímo na míru. Plníme vše, co slíbíme.

 

U NÁS NABÍZÍME:

1. Široký sortiment
Ovoce do škol Ovocentrum - Maliny- Jahody , maliny, třešně, broskve, meruňky, nektarinky, pomeranče, mandarinky, jablka, banány, hrušky, rajčata CHERRY balená,  švestky, kaki, hroznové víno, hrachové lusky, kiwi, liči, ananas, blumy,krájené ovocné saláty, baby karotka,ovocné šťávy ("MOŠTÍK" 200ml se šroubovacím uzávěrem od moravských pěstitelů nebo 250ml krabička Hello), ovocné pyré a šťáva "KUBÍK"  atd... - upřednostňujeme tuzemské dodavatele

2.Více variant způsobu dodání ovoce.
Ovoce do škol OvocentrumZáleží na Vás, zda chcete ovoce zabalené pro každého žáka zvlášť( tácky, krabičky, sáčky ) , či chcete ovoce volně ložené v čistých nevratných kartonech, které Vám v případě, že si budete přát, odvezeme při další dodávce. Vám, kteří máte zájem, vychystáme ovoce po jednotlivých třídách.

3. Možnost výběru ovoce, dodávky 2x měsíčně, po dohodě i častěji, v září jízdní řád na celý školní rok. Závozy pravidelně ( s vyjímkou prázdnin a státních svátků) ve stejný den, od stejného zprostředkovatele. ( až 3 X měsičně )

4. Pravidelná komunikace se školou prostřednictvím E-mailu i osobní pohovory vždy před dodávkou nebo při jakékoliv změně v projektu

5. Ke každé dodávce zasíláme pracovní listy s informacemi o dodávaném produktu, popis, konzumace, léčivé účinky, obrázky, křížovky, kvízy, omalovánky, vystřihovánky a zajímavé nápady na zpracování

6. Bohatý doprovodný program.

Ovoce do škol - Ovocentrum

Exkurze v naší firmě i přímo u pěstitelů ( např. farma Ráječek u Brna, moštárna v blízkosti Hranic na Moravě aj.). Vzdělávací akce s maskoty i s ochutnávkami přímo ve vaší škole, vybavení školních pozemků, pravidelné ochutnávky na třídy tradičních tuzemských i netradičních zahraničních komodit ovoce a zeleniny, sponzorství školních akcí, možnost návštěvy zámku Lešná u Val.Meziříčí s výkladem, aj.

 

7. Pořádáme pravidelné soutěže pro děti
Ovoce do škol - Ovocentrum
(česko-anglické pexeso vytvořené z namalovaných obrázků vašich dětí, kalendáře, školní rozvrh, záložky, nálepky) vše zdarma.

8. K zápisu ČESKO-ANGLICKÉ PEXESO, originální papírové hodiny, hodnotný dárek pro prvňáčky dle Vašeho výběru

9. Kusy ovoce navíc k volné dodávce.

10. Zapůjčení veselých maskotů na Vaši školu ( na první školní den, rozdávání vysvědčení, Den dětí,  apod.)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete vyzkoušet změnu, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi za Vámi přijedeme a představíme Vám naši nabídku osobně. I vy, co jste již podepsali smlouvu s Vašim stávajícím dodavatelem, máte pořád možnost od září 2016 zahájit spolupráci s jinou firmou.

OVOCE MY DOBŘE ZNÁME, ZDRAVÍ DO ŠKOL DODÁVÁME